Sıfır Eşya Alım Satım Hizmeti

Sıfır Eşya Alım Satım Hizmeti

 

Yeni ve Temiz Ev Eşyası Alım Satım 


Sıfır ev eşyası alanlar arayışınızı işletmemiz aracılığı ile kazançlı bir şekilde çözümleyin. Satmak istediğiniz sıfır ev eşyalarını yüksek ve değerinde fiyat teklifleri ile sizlerden satın alıyoruz. Bu durumda tek yapmanız gereken WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçmek ve satmak istediğiniz eşyaların detaylı görsellerini göndermek. Sizlere dakikalar içinde geri dönüş sağlayarak bir fiyat teklifi sunalım ve eğer sizler de müsaitseniz aynı gün içinde alışverişimizi gerçekleştirelim. Ev eşyası alım satım sektöründe sizlere ulaşılması kolay, hızlı ve kazançlı bir hizmet sunan işletmemizin bu fırsatlarından hemen şimdi yararlanın!


İşletmemiz hizmetlerini Şanlıurfa genelinde sunmaktadır. Sizler de bizimle iletişime geçerek bu hizmetlerden yararlanabilir, aynı gün içinde sunduğumuz bu hizmetlerden kolayca yararlanabilirsiniz. Sitemizin alt kısmında bulunan WhatsApp ikonuna tıklayın ve taleplerinizi bizlere iletin.


Detaylı şekilde yapılacak olan incelemeler doğrultusunda beyaz eşya, mobilya gibi özellikle kullanmak istemediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz eşyaların değerine uygun fiyatlar ile satın alınması sağlanmaktadır.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinası, oturma grubu, yemek odası gibi birbirinden farklı eşyalarınızı kullanmak istemediğinizde özellikle kazanca dönüştürmek için fotoğraflarını çekip atmanız yeterlidir.

 

Yorumlar

Mert Ali

Uygun fiyata beyaz eşya ve elektronik ev aletleri arayanların uğramasını tavsiye ederim.

5 Yıldız

Merve Y.

Aradığınız tüm ürünleri sıfır ve 2.el bulabileceğiniz çok seçeneğin olduğu bir yer.

5 Yıldız