Hayat şartlarının değişmesiyle beraber tüketim alışkanları da farklılaşmaya başladı. Evini yeni trendlere göre değiştirmek isteyenler az kullanılmış eşyalarını satıyor. Kullanımına ihtiyaç hissetmediği eşyalarını evinden çıkarıyor. Kimi minimalist tercihler için kimi eşyasını yenilemek için bu yöntemi kullanıyor. Satışa sunduğu bu eşyaların bedelini de almak istiyor. Böylesi bir eşya satış ihtiyacı ikinci el pazarın da işlerlik kazanmasını sağlıyor.

 

Şanlıurfa spot 2. el eşya alım ve satımı yapan firmamız, aynı zamanda günümüzde ekonomik olarak zor geçinen, öğrenci evinde kalıp da geçici olarak eşyaları kullanmak isteyen bir kesim için de güzel bir çözüm kapısı oluyor. Sıfır eşyaya göre daha uyguna alınabilen ikinci el eşya satışında güvenilir personeliyle müşterisine yardımcı olmaya çalışan firmamız, her türlü eşyanın alım satımını yapar. Buzdolabından çamaşır makinesine bütün beyaz eşyaların, klimadan televizyona bütün elektronik eşyaların, koltuk takımından büfeye her tarz mobilyanın alış ve satışını yapar. Eşyanız ister evinizde olsun ister işyerinizde fark etmez. Önemli olan adresin tarafımıza ulaşmasıdır.

 

Satmayı düşündüğünüz eşyayı personelimiz görüp değerlendirmeye alır. Değerlendirme sonucu belirlediğimiz fiyat üzerinden ödemeyi gerçekleştirir. Ödeme sonrasında da eşya adresinizden alınarak mağazamıza taşınır. Yeni alıcısını bekler. Firmamız ikinci el eşya yanında, hiç kullanılmamış sıfır eşya alışı ve satışı da yaparak müşterilerine hizmet verir.

 

Hedefimiz firmamızı gittikçe büyüterek hizmet ağımızı genişletmektir. Bu yüzden firmamız güvenilir personeliyle titizlikle çalışmaya gayret gösterir.